Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Brzeźnica Książęca

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Skrobów

Skrobów(Brzeźnica Książęca + 16 km)

159 000 zł1 358 m² 117,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według mpzp oznaczona jest symbolem rm - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Uścimów

Nowy Uścimów(Brzeźnica Książęca + 17 km)

299 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom wolnostojący na działce 4900 m2. Wybudowany w 1960 r. z cegły, ocieplony, dach pokryty onduliną falistą, okna drewniane. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kunów(Brzeźnica Książęca + 19 km)

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Jeziorem Kunów o powierzchni 1000 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kamionka

Kamionka(Brzeźnica Książęca + 22 km)

240 000 zł3 456 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 3456 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: kamionka. Działka leży przy drodze szutrowej, jest płaska i ma kształt prostokąta. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czerwonka-Gozdów(Brzeźnica Książęca + 16 km)

250 000 zł3 064 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budynki gospodarcze na działce o pow. 3064 m2, w całości budowlanej. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, częściowo ogrodzona. Na działce jest stodoła o pow. ok 250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczekarków

Szczekarków(Brzeźnica Książęca + 11 km)

699 000 zł5 005 m² 139,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według mpzp częściowo oznaczona jest symbolem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jawidz

Jawidz(Brzeźnica Książęca + 22 km)

180 000 zł3 698 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3698m2. Położona w miejscowości Jawidz, gmina Spiczyn - Bardzo urokliwa okolica. *** działka W kształcie zbliżonym do kwadratu**** Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Żurawiniec(Brzeźnica Książęca + 15 km)

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Miejscowości Żurawiniec, gmina Ostrówek. W skład siedliska wchodzi: - dom parterowy, wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1941 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowy Staw

Nowy Staw(Brzeźnica Książęca + 24 km)

60 000 zł9 400 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna: łąkowo- leśna w Nowym Stawie. Cicha, zielona i malownicza okolica w sercu Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 9400m2, szerokość 15-20x 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Legionów

Lubartów(Brzeźnica Książęca + 15 km)

990 000 zł165,50 m² 5 981,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w ścisłym centrum Lubartowa przy ul. Legionów 35, na ulicy równoległej do głównej arterii miasta. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brzeźnica Książęca

Brzeźnica Książęca,lubelskie

118 000 zł4 600 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę przy drodze asfaltowej w Brzeźnicy Książecej za Lubartowem. Nieruchomość znajduje się w gminie Niedźwiada i ma status działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeźnica Książęca

Brzeźnica Książęca,lubelskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i zamieszkaniu w przestronnym domu w otoczeniu natury? Mamy idealną propozycję dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeźnica Książęca

Brzeźnica Książęca,lubelskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferujemy do sprzedaży urokliwe siedlisko w skład którego wchodzi dom z bali drewnianych ocieplony wełna mineralna, oszalowany, kryty blachą, budynki gospodarcze, dawna obora murowana 170 mkw,.